Ferdinand Engelmüller
Na řece
Id: 203803
olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko, lehce poškozený rám, po
zobrazeno: 2934x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 500 Kč
Příhozy: 58