Ferdinand Engelmüller
Noční les
Id: 206601
syntonos?/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21,3 cm, značeno vlevo dole,datováno 98 paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně studie
zobrazeno: 1718x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč