Ferdinand Engelmüller
Povodeň
Id: 84101
pastel/lepenka, rozměr 43 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6073x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
37 500 Kč