Ferdinand Engelmüller
Pražské panorama
Id: 250001
olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 6355x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč