Ferdinand Engelmüller
Při západu slunce
Id: 333201
olej/plátno, rozměr 33 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 3792x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč