Ferdinand Engelmüller
U cesty
Id: 187404
olejová skica/lepenka, rozměr malby 31 x 21 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora
zobrazeno: 1398x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč