Ferdinand Engelmüller
U rybníka
Id: 315404
olej/plátno, rozměr 46 x 52 cm, značeno vlevo dole, na obrazu krakeláž, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4355x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
48 488 Kč
Příhozy: 59