Ferdinand Engelmüller
Zarostlý rybník
Id: 120801
olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2537x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 505 Kč