Ferdinand Hložník
Hlava
Id: 420506
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 4939x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 500 Kč
Příhozy: 60