Ferdinand Kotvald
Kluziště
Id: 1036
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr malby 11 x 18 cm, signováno vlevo dole málo čitelně F. Kotvald, datováno, zaskleno, značně oloupaná rám, z pozůstalosti Josefa Kemra
zobrazeno: 2927x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
3 500 Kč