Ferdinand Kotvald
Les
Id: 84915
olej/plátno, rozměr 61 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1803x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 000 Kč