Ferdinand Kotvald
Stavba obchodního domu
Id: 122101
olej/plátno, rozměr 108 x 81 cm, signováno a popsáno vlevo dole, moderně olištováno, na obrazu lokálně oděrky
zobrazeno: 4624x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
31 000 Kč