Ferdinand Lepie
Alpské jezero
Id: 333605
olej/plátno, rozměr 72 x 100 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoillováno, otluky na rámu
zobrazeno: 5935x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 81