Ferdinand Lepie
Mostecká věž
Id: 320301
olej/plátno, rozměr 37 x 29 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 8083x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 71