Ferdinand Lepie
U studny
Id: 1503501
olej/plátno, rozměr 46,5 x 58,5 cm, značeno vpravo dole F. Lepie, v minulosti odborně restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno stylovým rámem
zobrazeno: 2323x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
22 000 Kč