Ferdinand Lepie
V podloubí
Id: 262503
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 36,5 x 26,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1850, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 9529x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 100 Kč