Ferdinand Lepie
Zámek Glam
Id: 14406
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obraze, lehce protlačené plátno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 3147x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
14 500 Kč