Filip Milinovský
Zimní hry
Id: 104120
olej/plátno, rozměr 41,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, doporučeno čistit
zobrazeno: 2249x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 300 Kč