Fjodor Ivanovič Melnikov
Chalupa
Id: 43004
olej/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno rámováno
zobrazeno: 1962x
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč