Fjodor Ivanovič Melnikov
Snopy
Id: 43003
olej/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno rámováno
zobrazeno: 1833x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
7.9.2016, 21:39:00
7.9.2016 | 21:33 | 800 Kč |