Francois Millet jun.
Vesnický motiv
Id: 110702
olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 15509x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč