Frank Powolny
Marilyn Monroe
Id: 483302
fotografie, rozměr ve výřezu 24,5 x 19,5 cm, neznačeno, na zadní straně autorské razítko, číslováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1101x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč