Franta Volf
Silnice v krajině
Id: 254733
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 992x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč