František Antonín Jelínek
Dívka s perlami
Id: 261001
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozený rám, v malbě protlačenina, stav viz foto
zobrazeno: 3616x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč