František Antonín Jelínek
Dívka v klobouku
Id: 216602
olej/plátno, rozměr 73 x 63 cm, značeno vlevo dole, obraz odborně čištěn, opravený původní rám
zobrazeno: 2926x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
32 000 Kč