František Bílek
Hlava
Id: 1094
nesignováno, sádrový reliéf vsazený ve dřevě, rozměr 17,5 x 22 cm, drobně poškozeno viz foto
zobrazeno: 2671x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč