František Bílek
Konvolut čtyř dřevorytů
Id: 1028
Pomník Komenskému, 31 x 20,5 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno; Pták z pohádky, 13 x 13 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, zaskleno; Klečící, 13,5 x 16 cm, signováno vpravo dole; Velekněz 1914, 16,5 x 9,5 cm, nesignováno; z pozůstalosti významných teoretiků umění, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 3597x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
5.6.2014, 20:12:00
5.6.2014 | 20:09 | 800 Kč |