František Bílek
Prémie Umělecké besedy
Id: 202301
pálená hlína, rozměr cca 24 x 17 cm, neznačeno, značně poškozeno, neautorsky přestříkáno na stříbrnou barvu, viz viz foto
zobrazeno: 2204x
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 000 Kč