František Bílek
Selka
Id: 62201
kombinovaná technika/lepenka, velikost listu 37 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, zaskleno, odřeniny na rámu, původní stav
zobrazeno: 2534x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč