František Bílek
Smrtelné ticho I.
Id: 1002
transkripce, litografie/papír, rozměr 36,5 x 165,5 cm, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, osobní dar dcery F. Bílka, původní stav
zobrazeno: 2676x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
4.6.2014, 20:05:00
24.5.2014 | 16:06 | 5 500 Kč |