František Bílek
Smrtelné ticho II.
Id: 1012
transkripce, litografie/papír, rozměr 36,5 x 162 cm, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav
zobrazeno: 2173x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
4.6.2014, 20:55:00
24.5.2014 | 16:07 | 5 500 Kč |