František Blažíček
Den Trifidů
Id: 89507
olej/plast/sololit, velikost včetně rámu 88 x 100 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora, obraz byl na mnoha výstavách v zahraničí
zobrazeno: 4652x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
19 150 Kč