František Blažíček
Islandské pohledy se třemi blonďáky
Id: 89506
olej/reliéf/sololit, velikost včetně rámu 90 x 90 cm, signováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora
zobrazeno: 1673x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč