František Blažíček
Stojící Ikarus
Id: 89503
olej/písek/sololit, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora
zobrazeno: 5701x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč