František Bohumil Doubek
V kuřáckém salonu
Id: 310702
kombinovaná technika/akvarel/lepenka, rozměr 41 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2449x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 800 Kč