František Bohuslav Blažek
V parku
Id: 898
olej/karton, rozměr 23 x 38,5 cm, signováno vpravo dole FB Blažek, mírně poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3006x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
19.3.2014, 21:50:00
15.3.2014 | 13:45 | 2 800 Kč |