František Burant
Konvolut dvou kusů
Id: 244632
tisk/papír, rozměry ve výřezu 52 x 40 cm, značeno datováno, popsáno a číslováno ve spodní části a 47 x 31,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, vše paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1111x
Vyvolávací cena:
900 Kč
4 600 Kč