František Čermák
Kytice růží
Id: 9301
olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3533x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč