František Čermák
Krojovaní
Id: 88609
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav
zobrazeno: 2303x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč