František Chaun
Altán
Id: 1320
olej/karton, rozměr 32 x 42 cm, oboustranný obraz, signováno vpravo dole na zadní straně, datováno 59, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3180x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč