František Chaun
V pokoji
Id: 14518
olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 2338x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 600 Kč