František Chaun
Vyšehrad
Id: 14503
olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, na zadní straně přípis, rámováno
zobrazeno: 2173x
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 900 Kč