František Cína - Jelínek
Chaloupka z Mor. Svratky
Id: 2014
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 3366x
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
13 500 Kč