František Cína - Jelínek
Chalupa pod Tatrami
Id: 386404
olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1806x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 800 Kč