František Cína - Jelínek
Jaro na Petříně
Id: 417906
olej/karton, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1092x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč