František Cína - Jelínek
Konec léta
Id: 512402
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 498x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč