František Cína - Jelínek
Plachetnice na Jadranu
Id: 181712
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, výstavní razítko na zadní straně
zobrazeno: 1883x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč