František Cína - Jelínek
Pobřežní ostrůvky
Id: 181722
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
zobrazeno: 1514x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 200 Kč