František Cína - Jelínek
Podzimní keř
Id: 36503
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2454x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč