František Cína - Jelínek
Pohled do kraje
Id: 453
olej/plátno, rozměr plátna 36 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, původní velmi dobrý stav, řezaný rám
zobrazeno: 3932x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 000 Kč